• +48 790 406 607
  • ul. Wojska Polskiego 7/5, 25-364 Kielce

Zespół

Młody zespół Kancelarii posiadający rozległą wiedzę merytoryczną, stale pogłębiając praktykę sądową, stanowi uzupełnienie doświadczenia oraz wieloletniej praktyki adwokatów:

adw. Hubert Kochanowski

adw. Dominik Wiecha

adw. Mateusz Brzeziński

Aleksandra Stefańska

Zespół Indywidualnych Kancelarii Adwokackich

Hubert Kochanowski

Hubert Kochanowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Finansów i Bankowości na Wyższej Szkole Łazarskiego w Warszawie. Adwokat wpisany na listę adwokatów Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej. Doradca Restrukturyzacyjny oraz wieloletni licencjonowany Syndyk.

W ramach indywidualnej praktyki świadczy usługi od 2010 r. Posiada bogate doświadczenie w sprawach upadłościowych, gospodarczych oraz szeroko rozumianych spraw cywilnych. Obsługuje stale podmioty gospodarcze.

Dominik Wiecha

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Adwokat wpisany na listę Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach. Pełni funkcje członka Komisji Praw Człowieka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach. W ramach indywidulanej praktyki świadczy usługi od 2014r. w Kielcach i Starachowicach.

Doświadczenie zawodowe zdobywał przy obsłudze prawnej klientów indywidulanych , biznesowych, stowarzyszeń oraz związków.

Specjalizuje się w prawie cywilnym , rodzinnym i opiekuńczym, ubezpieczeniach społecznych, prawie handlowym, oraz w bieżącej i stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Podejmuje się obron podsądnych w sprawach karnych, karnoskarbowych. Jako prawnik ceniony za otwartość , komunikatywność i zaangażowanie.

Dominik Wiecha

Mateusz Brzeziński

Mateusz Brzeziński

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Adwokat wpisany na listę Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej w Kielcach.

W trakcie studiów obywał praktykę w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie, Zespole Prawa Konstytucyjnego, Międzynarodowego i Europejskiego. Przed rozpoczęciem aplikacji zawodowej zdobywał doświadczenie w sądach, a także kancelariach adwokackich.

Zajmuje sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego w szczególności kontraktowego, postępowania cywilnego, dochodzenia roszczeń odszkodowawczych i prawa upadłościowego.

Pasjonat żeglarstwa, piłki ręcznej oraz dobrej kuchni.

Aleksandra Stefańska

Aleksandra Stefańska – Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas studiów, odbywając praktyki w Prokuraturze Rejonowej Kielce-Wschód oraz w kancelarii notarialnej. Jest odpowiedzialna za wewnętrzną organizację prac, kontakt z klientami oraz dbanie o wizerunek kancelarii.

Prywatnie fanka polskiego kina, domatorka kochająca zwierzęta i dobrą kuchnię.

Aleksandra Stefańska